Linkbuildeři země české, kde jste?

řetěz(chain)
Linkbuildeři země české, kde jste?

Státnice na krku, vedení oddělení, řešení nového bytu, splňování pravidelného přísunu alkoholu,…a na klienty čas tak akorát před spaním a občas i při.

Co hůř, do toho všeho se mi ještě týdně ozývají 2-3 lidé, že mají zájem o služby linkbuildera a že nechtějí žádného (promiňte mi ten výraz) „webtržníka“. Zdvořile raději jejich nabídku již na počátku odmítnu a následuje vždy ta samá magická otázka: „A koho byste nám tedy doporučil?„.

Kvalitní linkbuilder?

Hmmm…„(následuje po další dvě minuty, aby čeští operátoři nebyly tratní tohoto hovoru), nakonec to dopadá tak, že doporučím Zdendu Dvořáka, který jim buď neodepíše nebo nemá čas a za pár dní mám opět velmi podobný telefonát.

V tu chvíli se sám sebe ptám – mrhá se zakázkami nebo je v ČR opravdu nedostatek kvalitních linkbuilderů?

Shání se linkbuilder!

Jelikož si druhou možnost nechci připustit, rozhodl jsem se najít kvalitní freelancery a navázat s nimi spolupráci. Nějakou dobu sledovat jejich práci a na základě zkušeností doporučovat tyto specialisty klientům, kteří budou mít zájem.

Ozývejte se mi proto prosím s referencemi, časovými možnostmi a dosaženými zkušenostmi na email [email protected] pod předmětem „Linkbyldr„, pokusím se Vám dát co nejdříve vědět. Pár věcí bych navíc potřeboval přehodit na někoho zkušeného co nejdříve.

Od věci určitě nebudou ani doporučení kvalitních linkbuilderů do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *