Ahrefs do Čech(sleva na nástroj)

V posledních týdnech systém Ahrefs začal ve větší míře indexovat České weby – vlastníci se do toho opravdu opřeli a s příchodem indexu 3.0 se v oblasti rozsahu a kvality databáze začali dít věci.

V současnosti na systému běží index 3.1 a rozsahem začíná mílovými kroky dohánět své konkurenty MajesticSEO a OpenSiteExplorer. Co do rozsahu funkcí, kvality indexu, rychlosti aktualizace a přehlednosti je dle mého názoru již předběhnul.

Nejen proto jsem se rozhodl tento systém při přechodu do České Republiky podpořit a po dlouhodobém využívání i doporučit. Zároveň jsem po komunikaci s vedením Ahrefs Inc. dostal možnost nabídnout reálným zájemcům o ozkoušení tohoto systému 50% slevu na první měsíc využívání jakéhokoli tarifu.

Kdo by tedy měl zájem o ozkoušení tohoto nástroje, ozvěte se mi buď do komentářů s vyplněným emailem nebo lépe na email [email protected] – zařídím Vám slevu a případný mentoring, pokud si s něčím nebudete vědět rady. Do budoucna se zde na blogu zároveň můžete těšit na návody za pomoci tohoto nástroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *