Ahrefs do Čech(sleva na nástroj)

V posledních týdnech systém Ahrefs začal ve větší míře indexovat České weby – vlastníci se do toho opravdu opřeli a s příchodem indexu 3.0 se v oblasti rozsahu a kvality databáze začali dít věci.

V současnosti na systému běží index 3.1 a rozsahem začíná mílovými kroky dohánět své konkurenty MajesticSEO a OpenSiteExplorer. Co do rozsahu funkcí, kvality indexu, rychlosti aktualizace a přehlednosti je dle mého názoru již předběhnul.

Nejen proto jsem se rozhodl tento systém při přechodu do České Republiky podpořit a po dlouhodobém využívání i doporučit. Zároveň jsem po komunikaci s vedením Ahrefs Inc. dostal možnost nabídnout reálným zájemcům o ozkoušení tohoto systému 50% slevu na první měsíc využívání jakéhokoli tarifu.

Kdo by tedy měl zájem o ozkoušení tohoto nástroje, ozvěte se mi buď do komentářů s vyplněným emailem nebo lépe na email [email protected] – zařídím Vám slevu a případný mentoring, pokud si s něčím nebudete vědět rady. Do budoucna se zde na blogu zároveň můžete těšit na návody za pomoci tohoto nástroje.

Proces linkbuildingu krok za krokem

Tak trochu jsem se inspiroval od Martina Kolčaby, z rozhovoru po Poslední středě a komunikaci s Honzou Dvořáčkem a rozhodl jsem se dát dohromady článek, který bude popisovat postup zpracování zakázky linkbuildera krok za krokem.

Upozornění – struktura zpracování zakázky, kterou naleznete níže je mým vlastním výplodem. Nikomu ji nenutím, nikoho k ní nenabádám, ale budu velmi rád, pokud své poznámky, případně vlastní strategii shrnete do komentářů.

Pokračovat ve čtení „Proces linkbuildingu krok za krokem“

Tvorba strategie budování zpětných odkazů

Link builderů či služeb, nabízejících tisíce odkazů za kačku, je dnes plný internet. Proč ale zbytečně vyhazovat peníze za neúčinné formy budování zpětných odkazů a raději si dobře promyslet jakým směrem budeme svůj linkový profil rozvíjet? Níže naleznete pár tipů, jak naložit s tvorbou strategie před budováním zpětných odkazů. Pokračovat ve čtení „Tvorba strategie budování zpětných odkazů“