Ahrefs kolaborativně

Ahrefs jakožto analytický nástroj pro linkbuildery je součástí jejich práce. Umožňuje export již v Professional do 5 000 řádků a ve vyšších verzích až do 30 000 řádků bez vlivu na omezení profilu (odběr kreditů z daného plánu). Díky své možnosti filtrace a řazení dat již před exportem nám tak dává výbornou startovní pozici na zakoupení kolaborativního profilu, který by každého nestál 1 600 Kč měsíčně (Professional nejnižší verze), ale mnohem nižší cenu a přitom sloužil stejně efektivně.

Hledám proto pár nadšenců, kteří by rádi takto kolaborativní profil využil. Já bych jej pak zakoupil, dal jim přístup do profilu a oni by platili svou část měsíčního fee (čím více nás bude, tím méně budeme platit). K tomu bych sepsal určitý „kodex“ použití a sednul si jeden de v Praze, kde bychom si vysvětlili, jakým způsobem lze Ahrefs využít, co vše se s ním dá dělat a kam všude mohou účastníci tohoto „programu“ sahat, aniž by omezovali ostatní.

Pro ty, kteří by se rádi zúčastnili, napište mi prosím na email [email protected] zprávu s předmětem „Ahrefs kolaborativně“, kde popište své kontaktní údaje a zda máte možnost se v tomto nebo příštím měsíci dostat do Prahy a v jaké dny.

[button color=“red“ size=“big“ link=“mailto:[email protected]“ ]Chci Ahrefs Kolaborativně[/button]