Děkuji, odcházím. Proč?

Někteří z Vás již možná zaslechli, že se chystám odejít ze svého postu linkbuilding konzultanta ve firmě AITOM Media s.r.o.. Někteří z Vás mi dokonce psali proč to a jak to vidím do budoucna. Dovolte mi prosím na pár řádcích objasnit jak vlastně situace vypadá a kam bych se rád do budoucna ubíral.

Proč odcházím?

Hned na začátek bych rád poznamenal, že nejde o odchod z důvodu nekompetentnosti firmy. Kluci z media oddělení(David Ptáček, Michal Vaníček, Jan Matějka) jsou opravdovými specialisty ve svém oboru a bylo mi ctí s nimi spolupracovat.

Problém byl především v tom, že jsme se zasekli na rutině a že jsem se chtěl hnout dál, zkusit něco jiného, možná to i zkusit ve vlastním(přeci jen zakázek by bylo dost). Toť krátce k důvodům odchodu.

Kam mířím?

Prozatím…kdo ví? Mám celkem chuť to zkusit ve vlastním, nastoupit k větší firmě nebo zkusit dopomoci pár startupům a chytit se u zrodu něčeho velkého. Co vím ale jistě je chuť pokračovat v práci, která mne baví – linkbuildingu, online propagaci a do budoucna snad i školení, workshopy a přednášky.

A možná i proto jsem sepsal tento příspěvek, rád bych znal i Váš názor na nastálou situaci a rozhodnutí mezi pokračováním u firmy nebo skokem úplně do vlastního?