12Srp

Ahrefs do Čech(sleva na nástroj)

V posledních týdnech systém Ahrefs začal ve větší míře indexovat České weby – vlastníci se do toho opravdu opřeli a s příchodem indexu 3.0 se v oblasti rozsahu a kvality databáze začali dít věci.

V současnosti na systému běží index 3.1 a rozsahem začíná mílovými kroky dohánět své konkurenty MajesticSEO a OpenSiteExplorer. Co do rozsahu funkcí, kvality indexu, rychlosti aktualizace a přehlednosti je dle mého názoru již předběhnul.

Nejen proto jsem se rozhodl tento systém při přechodu do České Republiky podpořit a po dlouhodobém využívání i doporučit. Zároveň jsem po komunikaci s vedením Ahrefs Inc. dostal možnost nabídnout reálným zájemcům o ozkoušení tohoto systému 50% slevu na první měsíc využívání jakéhokoli tarifu.

Kdo by tedy měl zájem o ozkoušení tohoto nástroje, ozvěte se mi buď do komentářů s vyplněným emailem nebo lépe na email filip@podstavec.cz – zařídím Vám slevu a případný mentoring, pokud si s něčím nebudete vědět rady. Do budoucna se zde na blogu zároveň můžete těšit na návody za pomoci tohoto nástroje.

Pokud se vám článek líbil, sdílejte ho

Autor Filip Podstavec

Online advertising manager, specializující se na #linkbuilding | Šaman a mág při odpuzování černobílých Google zvířat | Příležitostný workoholik

komentářů 19

 1. Ahrefs používá již delší dobu a musím uznat, že i jejich tech. support je velice pohotový a kvalitní. Kam se na něj hrabou supporty českých firem 🙂

  • S tím mohu plně souhlasit 🙂 Především u jejich supportu oceňuji znalost systému a že pokud to není nutné, neženou přes nápovědu(což se např. u Seznamu říct nedá :-)).

 2. S Ahrefs je problém v tom omezeném počtu akcí za den. Pokud si člověk nechce zaplatit, je to prakticky nepoužitelné. Kdyby to zvedli alespoň na dvojnásobek, už by to šlo, ale takhle je to bída.

  • Proto jsem zde uveřejnil možnost nabízenou možnost slevy na ozkoušení nástroje. Případně se mohu poptat zda by nebyl možný testovací měsíc zdarma, ale to už by bylo složitější.
   Pokud budeš chtít, mohu ti nastahovat nějaká data ke zpracování z tvých stránek, k ověření kvality indexu a možnosti ozkoušení práce s daty.

 3. Přemýšlím o koupě , chtěl bych se zeptat jestli jsem to správně pochopil tak je to něco jako Majestic SEO a Collabim?

 4. Díky za rychlou odpověď , popřemýšlím o tom a dám vědět.

 5. Přiznám se, o tomto slyším poprvé. Ale určitě to chci vyzkoušet. MajesticSEO a Collabim jsem používal. Budu mít spoň s čím porovnávat.

 6. Velké díky patří Filipovi, nabídku jsem využil a vše bez problémů. Vypadá to na velmi silný nástroj a konkurence majesticseo. Uvidíme co ukáže pár dní testování.

 7. Už je to nějaký pátek, co ahrefs zabrousil do českých vod. Existuje někde něco jako návod či zkušenosti českých specialistů, kterak s ahrefs nejlépe naložiti?

  Díky, MaK.

 8. Začínám se seriálem na Programujte – první díl nalezneš zde:http://programujte.com/clanek/2012072300-analytika-odkazovych-profilu-cast-1/

  Další zanedlouho 🙂

 9. Díky Filipe, to už jsem stihl najít 🙂 Těším se na pokračko.

  MaK.

 10. Dobrý seriál, určitě pokračuj dál. Spousta z nás to ocení

 11. Ahrefs už je teď imho před konkurencí co se indexu týče a ještě k tomu spustil nový zajímavý nástroj SEO reports.

 12. Ahrefs je prozatím to nejlepší co jsem kdy viděl. Ještě jsem se ale neodhodlal zakoupit nějaký placený tarif. Nějaká zkušenost, reference, kdo už jej zakoupil ?

 13. Tomáš Josef

  Ahoj Filipe, ještě je na 50% sleva aktuální? Díky Tomas

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zobrazen. Potřebná pole jsou označena *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved